Kripto Borsaları

KuCoin Yüzde 20 Referans Kodu İle Üyelik

KuCoin'e QBSSSYTC referans kodu ile üye olarak en yüksek komisyon indirimi elde edin.

KuCoin en fazla kripto para ticareti yapılan 5. kripto para borsası konumundadır. 2017 yılında Seyşeller merkezli olarak kurulan KuCoin çeşitli ortaklıklarla her geçen yıl büyümeye devam etmiştir. Borsada bulunan kripto paraların aşırı değerlenmesi sebebiyle kullanıcılar KuCoin’e üye olmaktadır.

KuCoin Referans Kodu Nedir?

Kripto para borsalarının temel kazancı kullanıcıların yaptığı işlemlerden alınan komisyonlardan oluşmaktadır. KuCoin borsasına referans kodu ile üye olmanız durumunda %20 daha az komisyon ödersiniz.

KuCoin referral code

KuCoin’e kayıt olurken QBSSSYTC referans kodunu girmeniz durumunda spot ve vadeli işlemlerde yapacağınız her alım ve satımda %20 daha az komisyon ödersiniz.

KuCoin En Yüksek Referans Kodu Nedir?

KuCoin’de paylaşıma izin verilen en yüksek referans kodu %20 komisyon indirimi sağlamaktadır. Yapacağınız her işlemde komisyonlar yüzde 20 oranında tarafınıza iade edilir.

KuCoin’de en yüksek referans kodu oluşturmak için satış ortaklığı programına kabul edilmeniz gerekmektedir. KuCoin satış ortaklığı programına kabul edildiğimiz için QBSSSYTC referans kodunu oluşturarak sizlere en yüksek komisyon indirimi kodu sunmaktayız.

KuCoin Affiliate Programı Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?

Kripto para borsalarının büyümesinde en büyük etken referans programlarıdır. Referans kodunu paylaşan kullanıcılar da komisyon kazancı elde ettiği için üçlü bir kazanç programı söz konusudur.

 • KuCoin referans kodunu paylaşan kullanıcı, üyelerin yaptığı alım/satım işlemlerinde komisyon kazancı elde eder.
 • KuCoin referans kodu ile üye olan kişi, referans kodundaki indirim oranı kadar daha az komisyon öder.
 • KuCoin borsası da kullanıcı sayısını artırarak daha fazla komisyon ücreti kazanır.

“kazan kazan” modeline dayalı bu üçlü kazanç sisteminde referans kodunu paylaşan kişiler daha fazla komisyon geliri elde etmek ve daha yüksek komisyon indirimi kodu paylaşabilmek için affiliate programına başvuru yapabilir.

kucoin affiliate program

KuCoin affiliate programı bağlantısına tıklayarak iş ortaklığına katılım sağlamak için form doldurmanız gerekmektedir. Formda kullandığınız dil, sosyal medya hesabınız, sosyal medya hesabınızın takipçi sayısı, kullanıcı ID’si ve iletişim adresini girdikten sonra gönder butonuna basarak başvuruyu tamamlayın. Birkaç gün içinde başvurunuz sonuçlanacaktır.

KuCoin Referans Kodunu Paylaşarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Diğer kript para borsaları ile kıyaslama yaptığımızda KuCoin, en yüksek komisyon kazancı vadetmektedir. Kucoin referans kodu paylaşımı yaptıktan sonra arkadaşlarınızın yaptığı işlemlerde %40’a varan komisyon geliri elde edilebilmektedir.

KuCoin borsasında referans kodunu paylaşan kullanıcılar yalnızca kod ile üye olan kullanıcıların işlemlerinden değil referans kodunuz ile üye olanların davet ettiği yeni kullanıcıların alım ve satımlarından da kazanç elde etmektedir.

 • 1. davet edilen kişiden %20,
 • 2. davet edilen kişiden %12,
 • 3. davet edilen kişiden %8 komisyon geliri elde edilmektedir.
 • Ayrıca KuCoin iş ortaklığı programına kabul edildiyseniz ekstra %5 komisyon kazancı daha elde edersiniz.

KuCoin Komisyon Oranları

KuCoin borsasına yeni kayıt olan kullanıcılar alım ve satım işlemlerinde %0.1 komisyon öderler. “Seviye 0” olan kullanıcılar binde 1 komisyon öder. Diğer kripto para borsalarıyla kıyaslama yapıldığında KuCoin en az komisyon alan borsalar arasında yer almaktadır.

 • KuCoin’de 12 farklı seviyeye göre farklı komisyon oranı belirlemiştir.
 • Komisyon oranları spot cüzdanınızda KuCoin Shares Token bulunduran kullanıcılar daha düşüktür.
 • 30 günlük işlem hacminiz 50 BTC üzeriyse “Seviye 1” olursunuz ve komisyon oranı da otomatik olarak azalır.

600’ün üzerinde kripto paranın bulunduğu KuCoin’de para yatırma komisyonu yoktur. Kripto para çekimlerinde ise her borsada olduğu gibi KuCoin’de de sabit işlem ücreti vardır. Farklı borsalara para çekimi yaparken TRC-20 ağını kullanarak TRX çekimi yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Ne kadar TRX çekimi yaparsanız yapın yalnızca 1 TRX çekim ücreti alınmaktadır.

KuCoin güvenli mi?

Coinmarketcap verilerine göre KuCoin’in exchange skoru 7.5’tir. Kullanıcı deneyimlerine göre en güvenilir 5. kripto para borsası olan KuCoin, e-posta ve SMS doğrulama, e-posta anti fishing kodu, Google Authenticator ve ticaret kodu ile en güvenilir kripto para borsaları arasında yer almaktadır.

Kripto paranızı güvende tutmak için yalnızca KuCoin’e güvenmeniz yeterli olmaz. Kripto paranızı güvende tutmak için;

 • Kucoin.com sitesine girdiğinize emin olun.
 • E-posta ve şifrenizi kimseyle paylaşmayın.
 • Kamuya açık internetten KuCoin hesabınıza giriş yapmamaya özen gösterin.
 • Oltalama maillere dikkat edin.

KuCoin ayrıca oluşturduğu sigorta fonu sayesinde herhangi bir saldırıda kullanıcıların zararını en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

admin

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra özel sektörde IT uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kripto paralara olan merakımdan dolayı oKripto.net sitesini açıp kullanıcıları bilgilendirmeyi amaçlamaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu